Nadčasovost a romantický design, aneb dokážete odolat posteli s vysokým čelem?

Postel s vysokým čelem
Foto: Flickr - Tim Goodacre

Postele s vysokým čelem si v poslední době získávají stále více pozornosti – a rozhodně právem! V obchodě s nábytkem vašemu pohledu zaručeně neuniknou. I přes jejich dominantní vzhled a působivý design se jich hodně lidí bojí. Pro většinu z nich je tento typ lůžek jednoduše obrovský. Ačkoli jsou co do prostoru poněkud náročnější, i tak vám toho mohou hodně nabídnout – elegantní vzhled, maximální pohodlí a skutečnost, že se do nich zamilujete již na první pohled!

Postel mnoha tváří

Spánkem strávíte třetinu vašeho života. O to důležitější je vybrat si pro své sladké snění takové lůžko, které vám dokáže nabídnout ten nejlepší komfort. Základem každého lůžka je kvalitní matrace, kterou byste si ještě před nákupem měli pořádně vyzkoušet – jedině tak zjistíte, zda vám vybraný model opravdu vyhovuje. U postele s vysokým čelem je nejimpozantnějším prvkem právě ono čelo, které plní roli nejen estetickou, ale i praktickou. Díky měkkému polstrování se o čelo můžete opřít, což oceníte například u sledování televize, čtení poutavého příběhu v knize nebo luštění křížovek.

Nebojte se složité údržby

Jestliže jako většina lidí zastáváte názor, že jsou postele s vysokým čelem nepraktické na údržbu. To ale vůbec není pravda. Mylnou domněnku, že se v detailech polstrování vysokého čela bude držet prach a jiné nečistoty, rychle pusťte z hlavy. Většina současných postelí disponuje kvalitními materiály používanými pro výrobu potahové látky, které dokážou odolat ušpinění. Údržba těchto lůžek je proto velmi jednoduchá – stačí je během úklidu otřít vlhkým hadříkem.

Každý si přijde na své

Zaujala vás představa dominantního lůžka, které by se stalo největší perlou vaší ložnice? Pak věřte, že co se provedení týče, na své si přijde i ten nejnáročnější z vás! Na současném trhu jsou k dispozici postele rozdílného stylu, druhu prošívání čela postele nebo použitého materiálu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ